Groton-G. M. Stoddard Hamburg-Elijah Cook
Hamilton-Carlos J. Coleman Hammondsport-Walter E. Drew Hancock-Frank A. Taylor. Haverstraw-C. Meyers Hempstead-H. Willard Griffiths Herkimer-Geo. H. Bunce Highland Falls-A. D. & A. W. Lent
Homer-Edward W. Hyatt Honeoye-Scott W. Crane Hoosick Falls-Wm. A. Cahill Hornell-James N. Robinson Horseheads-Frank S. Bentley Hudson- Wm. J. DeLamater Hudson Falls-Fisk & Lewis Huntington-Isaac R. Swezey,
Ilion-Arleigh D. Richardson Irvington-Cyrus A. Bishop Ithaca-Edward J. Mone Jamestown-L. W. Wiltsie Jamaica-Stephen H. Voris Johnstown-Smith & Moyer Keeseville-Maders & Wolcott Kingston-Wm. D. Brinnier Lackawanna-J. W. O'Connor Lake George-Daniel F. Imrie Lake Placid-Frederick A. Isham Lake Pleasant-Lewis Nichols, J. P.
Lancaster-H. B. Van Peyma Larchmont-C. DeWitt Rogers Leroy-N. A. MacPherson Lestershire-Herman D. Walters Liberty-D. S. Hill
Little Falls-Lewis & McIntosh Little Valley-H. P. Bishop Lockport-Stacy D. Behe Long Island City-Bromberg & Weinstein
Lowville-Chas. S. Mereness, Jr. Lyons-Charles T. Ennis
Malone-McClary & Allen Mamaroneck-Meighan & Necarsulmer
Manlius-Fred D. Gardner Marathon-J. H. Miller Massena-B. S. O'Neil
Matteawan-Frank G. Rikert Mattituck-See Riverhead
Mayville-A. Roy Perkins
Mechanicsville-Rob't. Frazier Medina-Fred B. Skinner Mexico-T. W. Skinner
Middleburg-Dow Beekman
Middleport-Judson, Holly &
Monroe-M. N. Kane
Monticello-Geo. H. Smith
Montour Falls-Frank Johnson Moravia-S. E. Day
Mount Kisco-J. E. Merriam Mount Morris-J. M. Hastings Mount Vernon-Holden & Holden Naples J. H. Huntington New Berlin-H. A. Mosher New Hartford-John H. Spring. J. P.
New Paltz-J. N. Vanderlyn New Rochelle-Harvey Miller (see card)
New York-John J. Dwyer, (see card)
New York-David S. Goldstein 299 Broadway
*New York-Lazarus Shenfeld,
Newark-S. K & B. C. Williams Newburgh-Frank W. Tompkins Niagara Falls-Dudley, Gray &
North Pelham-Henry L. Rupert North Tarrytown-Wm. G. Given
North Tonawanda-Root & Orton Northport-William B. Codling
Northville-Lee S. Anibal
Olean-Hugh A. Cobb
Oneida-D. C. Burke Oneonta-Henry Shove Ossining-C. B. Palmer
Oswego-King & Bentley Ovid-John M. Sutton
Owego-Clark & Truman Oxford-Chas. W. Brown Painted Post-W, J. Masters, J P.
Palmyra-Fred'k E. Converse Patchogue-Ralph J. Hawkins Peekskill-Cyrus W. Horton Penn Yan-C. W. Kimball Perry-W. D. Olmsted Phelps-E. B. Partridge Philmont-John L. Crandell Phoenix-0. M. Reilly Plattsburg-Chas. J. Vert Pleasantville-J. E Merriam Port Byron-C. R. Aldrich Port Chester-Arthur R. Wilcox Port Henry-Pyrke & Dudley Port Jervis-C. E. & S. M. Cud- deback
Potsdam-Frank L. Cubley Poughkeepsie-John B. Van de Water
Pulaski-Wm. K. Bentley Randolph-D. A. Sackrider Rensselaer-Thos. F. McDermott Rhinebeck--A. L. Wager Richfield Springs-L. S Henry Riverhead-Bernard H. Lord *Rochester-Plumb & Plumb (see card)
Rockville Center-Earl J. Bennett Rome Parker F. Scripture Rosendale-John E. Hardenbergh Rouses Point-Jas. B. Stearns Rye D. E. Kelly
Sag Harbor-Wm. C. Green St. Johnsville-Charles A. Stone Salamanca-Ansley & Ansley Salem-S. W. Russell
Saranac Lake-H. P. Coats Saratoga Springs-Frank M. Jenkins
Saugerties-Benjamin Rowe *Schenectady-N. B. Spalding Schoharie-Clyde H. Proper Schuylerville-H. P. Porbey Seneca Falls-George W. Pontius Shortsville-C. H. Herrick Sidney-Herbert C. Kibbee Silver Creek-C. B. Livermore Skaneateles-Ea. C. Miller Solvay-Lee & Brewster Southampton-Oscar F. Fanning Spencerport-Berton W. Brown Spring Valley-C. B. Fisher, J. P.
Springville--A. C. Bates
Stillwater-Geo. B. Lawrence Suffern-J. R. Benner *Syracuse-Lee & Brewster Tarrytown-Raymond D. Mc-
Ticonderoga-P. J. Finn Tonawanda-Norman I. Fish Troy-Betts & Draper Trumansburg-L. J. Wheeler, Jr. Tuckahoe-Jonathan Holden Tupper Lake-Francis H. Slater Unadilla-C. C. Flaesch Union-T. A. MacClary Utica-Grant & Wager (see card)
Valatie-Claude S. Beckwith Walden-R. T. Hume
Walton-Neish, More & Nelsh •Warsaw-Chester A. Van Ars-
Bakersville-McBee & Berry
Bath-See Washington Bayboro-J. Frank Brinson Beaufort-J. F. Duncan Belhaven See Washington Bessemer City-C. E. Whitney Boone-J. B. Council Brevard-O. W. Clayton *Bryson City-Frve & Frye Burlington-L. C. Allen. Burnsville-Watson & Watson Camden-See South Mills Canton-T. A. Clark "Carthage-Pharr & Bell Caroleen-See Forest City Chadbourn-C. D. Koonce Chapel Hill-W. S. Roberson Charlotte-Pharr & Bell
Cherryville-David P. Dellinger Clayton-See Smithfield Clinton-A. B. Crumpler Columbia-Mark Majette *Columbus-Edgar B. Cloud Concord-T. D. Maness Creedmoor-V. W. Keith Currituck-A. M. Simmons Danbury-N. O. Petree
Davidson-A. Currie Dobson-W. M. Jackson Dunn-R. L Godwin Durham-William G. Bramham, 403 First Nat'l Bk. Bldg. Edenton-Robert H. Leary Edward-See Washington Elizabeth City-See South Mills Enfield-R. C. Dunn Fayetteville-H. L. Cook Forest City-C. H. Richardson Franklin-T. J. Johnston Gastonia-David P. Dellinger Gatesville-L. L. Smith *Goldsboro-A. C. Davis (raham-Dameron & Long Greensboro-J. S. Duncan "Greenville-Moore & Long Halifax-Elliott B. Clark Hayesville-O. L. Anderson Henderson-J. H. Bridgers *Hendersonville-G. H. Valentine
Hertford-J. S. McNider Hickory-A. A. Whitener
High Point-Thomas J. Gold. Hillsboro-J. W. Graham Jackson-Raymond G. Parker Jacksonville-Frank Thompson Jefferson-W. R. Bauguess Kenansville-H. D. Williams Kernersville-Edw. M. Linville Kings Mtn.-E. L. Campbell Kinston-Powers & Elliott Laurinburg-E. H. Gibsou Leaksville-A. D. Ivie
Lenoir-William F. Scholl •Lexington-Phillips & Bower Lillington-R. L. Godwin Lincolnton-C. E. Childs Littleton-Jos. P. Pippen Louisburg-W. H. Ruffin Lumberton-Thomas L. Johnson Madison-See Reidsville Manteo-John W. Evans, J. P. Marion-Pless & Winborne Marshall-Pritchard & Pritch-
Maxton-S. B. McLean
Mocksville-E. L. Gaither Mooresville-Albert L. Starr Monroe-W. S. Blakeney Morehead City-E. H. Gorham Mount Airy-W. F. Carter Mount Olive-A. S. Grady Morgantown-A. C. Avery, Jr. Murphy-J. D. Mallonee Nashville-Finch & Vaughan Newhe n-George T. Willis Newton-L. F. Klutz N. Wilkesboro-Haves & Jones Old Trap-See South Mills Oxford-A. A. Hicks Pittsboro-Bynum & Johnson "Plymouth-Van B. Martin Raeford-Thomas & Whitley Paleigh-J. M. Broughton, Jr. Ramseur-See High Point Randleman-See Asheboro Red Springs-A. P. Spell Reidsville-Ira R. Humphreys Roanoke Rns.-Clark & Clark Robbinsville-Morphew & Phil-
Casselton-A. C. Lacy
Cavalier-J. E. Garvey
Center-Dunn & Beam
Conway-Send to Geo. W. Young. Park River
*Cooperstown-John Sad Crosby-Geo. P. Homnes Devils Lake-Flynn & Traynor Dickinson-M. L. McBride Edinburg-Send to Geò. W. Young, Park River
Ellendale-Youker & Perry Enderlin-C. G. Mead, Address Lisbon
Fairdale-Send to Geo, W. Young, Park River Fargo-A. C. Lacy *Fessenden-John A. Layne Fordville-Send to Geo. W.
Young, Park River
Forman-McKenzie & Leslie "Grafton-Phelps & Phelps "Grand Forks-W. J. Mayer
Hankinson-E. L. Kinney, Coll'r Harvey-Henry J. Bessesen
Hettinger-E. C. Wilson
Hillsboro-P. G. Swenson
Jamestown-Carr & Kneeland
Kenmare-M. R. Keith
Lakota-Frick & Kelly La Moure-M. C. Lasell
Langdon-Price & Fletcher Lankin-Send to Geo. W. Young. Park River
Larimore-S. J. Radcliffe Lidgerwood-A. L. Parsons Linton-H. A. Armstrong Lisbon-Adams & Mead McClusky-Frank I. Temple
Mandan-Hanley & Sullivan
Manning-Wm. A. Carns Mayville-F. W. Ames •Medora-J. K. Swihart'
Minnewankan-Buttz & Sinness Minot-M. R. Keith
Mohall-Thos. F. Clifford
Mott-Crane & Stone
Napoleon-A. B. Atkins
New Rockford-O. P. Jordal Oakes-A. P. Guy
Palermo-See Stanley
Park River-Phelps & Phelps. Address Grafton
Pisek-Send to Geo. W. Young.
Park River
Plaza-See Stanley
'Rolla-Fred E. Harris
Ross-See Stanley
Rugby-Henry G. Middaugh
'Schafer-Chas. C. Converse
Sherbrooke-A. C. Lacy
Stanley-Ray O. Miller 'Stanton-Thorstein Hyland 'Steele-C. H. Stanley Tagus-See Stanley
Towner-Christianson & Weber Underwood-J. T. Hoge 'Valley City-Page & Englert Wahpeton-Dan R. Jones Warwick-Francis Xavier Kirsch 'Washburn-Hyland & Neussle White Earth-See Stanley Williston-U. S. Burdick
Blanchester-see Wilmington
Bluffton-Welty & Downing
Bowling Green-J. E. Shatzel
Bradford-Nate Iddings Bridgeport-G. C. McKee
Brookville-A. M. Tucker, J. P.
'Bryan-R. L. Starr
Bucyrus-Scroggs & Monnett
Byesville-See Cambridge Cadiz-Perry & Rowland Caldwell--Archer & Keenan Cambridge-Fred L. Rosemond Canal Dover-Ed. C. Seikel Canton-Pomerene, Ambler & Pomererie
Cardington-W. P. Vaughan arey-H. G. Chambers Carrollton-W. L. Handley Carthage-Samuel W. Bell
Cedarville-L. G. Bull, J. P. Celina-John Kramer
Chagrin Falls-S. A. McFarland, J. P.
Chardon-H. O. Bostwick Chillicothe-Geo. B. Bitzer
*Cincinnati-Cobb, Howard
Cincinnati-Burch (See Card.)
*Cincinnati-Edward H. Brink (see card) 'Cincinnati-Midwest Adjustment Co. (See card.) *Cincinnati-George A. Hamma (see card)
Circles-Barton Walters *Cleveland-Mott G. Spaulding (see card)
Cleves-C. W. Caine, J. P. Clyde-Homer Metzgar Coalton-Ed. T. Evans, Coll'r Columbiana-W. O. Wallace Columbus-Miller, Thompson, Dunbar & Martin.
Columbus Grove-Harry S. Core Conneaut-M. R. Smith Continental-Chas. Varner
Delta-G. A. Everett Dennison-A. W. Elson Deshler-Fred Gribbell, C. Agt. Dresden-Paul Bainter Dunkirk-G. B. De Witt East Liverpool-Ben. L. Bennett East Palestine-L. M. Kyes Eaton-Gilmore & Saylor Elyria-H. W. Ingersoll Euclid-N. J. Brewer Findlay-Burket & Burket Forest-See Kenton
Fostoria-A. J. Stackhouse Franklin-J. D. Miller Fredericktown-P. L. Wilkins Fremont-P. D. Garver Galion-Frank Pigman *Gallipolis-Hollis C. Johnston Garrettsville-See Ravenna Geneva-Chas. J. Ford Georgetown-Rufus L. Fite Gibsonburg-W. J. Mead Girard-W. W. Watson Glouster-G. W. Rose Granville-E. J. Dorsey, Coll'r Greenfield-J. L. Caldwell Greenville-George F. Crawford Hamilton-S. D. Fitton, Jr. Harrison-Wm. H. Mortashed Hicksville-L. E. Griffin Hillsboro-Smith & Morrow Holgate-F. H. Voigt, Coll'r Hubbard-J. J. Boyle Hudson-H. A. Sullivan Huron-C. M.Ray
*Ironton-Edward E. Corn. Jackson-William G. Pickrel Jamestown-W. A Paxson *Jefferson-Sargent & Sargent Jeffersonville-U. G. Creamer Kent-C. H. Curtiss
Lakewood-Tyler & Kurzenber
Lancaster-Geo. W. Vorys Lebanon-Eltzroth & Maple Leetonia-See Lisbon Leipsic-A. A. Slaybaugh Lisbon-Billingsley, Moore & Van Fossan
Lockland-See Cincinnati Lodi-Grover C. Rice Logan-H. E. Sparnon London-A. T. Cordray Lorain-A. W. Cinniger Loudonville-W. J. Weirick Louisville-W. S. Earseman Loveland-H. S. Stevenson Lowellville-L. H. Lowry *McArthur-O. E. Vollenweider McComb-W. E. Cooper
McConnelsville-John Q. Lyne Madisonville-Harry W. Vorden
Manchester-Wm. Anderson
Mansfield-Jesse E. Ladow Marietta-Charles H. Danford "Marion-Wm. N. Harder Martins Ferry-David H. James Marysville-Leonidas Piper Massillon-Warren E. Russell Maumee-Paul J. Ragan Mechanicsburg-C. A. Wood Medina-W. P. Ainsworth Miamisburg-J. C. Myers Middleport-See Pomeroy Middletown-Charles E. Burke Milford-D. W. Murphy Millersburg-G. W. Sharp Mineral City-W. M. Tracy Minerva- John T. De Ford Mingo Junction-F. L. McCoy Montpelier-J. V. Maier
Mount Gilead-W. M. Kaufman Mount Healthy-Owen N. Kinney Mount Sterling-Z. D. Fisher *Mount Vernon-W. A. Hosack Napoleon-U. V. Fiser Navarre-Will H. Stahl. Coll'r Nelsonville-B. Wells
New Bremen-O. J. Boesel New Comerstown-See Denison New Lexington-J. E. Powell New London-See Norwalk *New Philadelphia-Mitchel. & Mitchell
New Richmond-L. M. Dawson New Straitsville-W. T. Spran- kle, J. P.
*Newark-Fletcher S. Scott
Niles-Joseph Smith
North Baltimore-W. H. McMillen Norwalk-C. P. & R. D. Wickham
Norwood-John J. Acomb Oak Harbor-Chas. J. Graves Oakley-C. F. Cordes Oberlin-Charles R. Summers Orville-F. W. Orr
Ottawa-Eastman & Eastman Oxford-G. E. Mitchell, J. P. Painesville-Harry E. Hammer *Paulding-Mervin Day Payne-Don C. Corbett Pemberville-John S. Hoyman Perrysburg-D. K. Hollenbeck Piqua-F. C. Goodrich Plain City-J. B. Strayer Pleasant Ridge-John J. Acomb Plymouth-E. K. Trauger Pomeroy-Ervin & Crow Port Clinton-H. B. Magruder *Portsmouth-J. P. Purdum Ravenna-H. L. Beatty Richwood-See Marysville Ripley-W. D. & E. R. Young Rockford-See Celina
Rocky River-O. D. Eshelman Roseville-See Zanesville. Sabina-J. M. Morton
St. Bernard-C. A. Heilker *St. Clairsville-Geo. Thornburg St. Marys-See Wapakoneta St. Paris-C. E. Buroker Salem-L. B. Harris Salineville-S. E. McCormick Sandusky-Williams & Steine-
Sebring-H. R. Ewing
Shawnee-M. W. Bradshaw Shelby-Geo. W. Coble Shreve R. H. Critchfield
*Sidney-Wicoff, Emmons & Needles
Somerset-O. Yost
Spencerville-John N. Bailey *Springfield-Floyd A. John- ston (see card)
Stryker-John F. Meek Swanton-J. E. Coon
Sylvania-John C. Jones
Tiffin-Dore & Dore
Tippecanoe City-E. H. & R. A. Kerr
Toledo-Fritsche, Kruse Winchester (see card) Troy-G. T. Thomas Uhrichsville-A. W. Eison *Upper Sandusky-R. E. Carter Utica-H. E. Harris, Coll'r
Van Wert-Hathaway Kemper Vermilion-H. R. Williams Versailles-A. B. Calderwood Wadsworth-John D. Owen *Wapakoneta-Roy E. Layton Warren-Joseph Smith Washington Court House-U. G. Creamer, Jeffersonville, O. Wauseon-C. F. Greenough Waverly-S. M. Douglas Wellington-Robt. L. Walden Wellston-C. C. McCormick Wellsville-Brokaw & Brokaw West Alexandria-P. A. Saylor West Jefferson-E. W. Johnson West Liberty-Jonathan Thatch- er. J. P.
West Milton-Chas. E. Fox *West Union-W. R. Mahaffey Westerville-H. R. Jones Willoughby-C. D. Clark Wilmington-Smith & Clevenge •Woodsfield-Matz & Kremer Wooster-Ross W Funck Xenia-W. L. Miller
OKLAHOMA.
Ada City-Epperson & Roddie Afton-John J. Hubbard Altus-Tisinger, Clay, Robinson & Hamilton
Alva City-T. J. Womack Anadarko-L. E. McKnight Antlers-Welch & Welch Ardmore-Potterf & Gray Arapaho-Phillips & Mills Arnett-R. M. Rubottom Atoka-J. M. Humphreys *Bartlesville-B. B. Foster *Beaver-Stacy Wells *Beggs-M. G. Mason Dessie-See Cordell Blackwell-Roy W. Cox Boley-W. S. Peters
Boynton-David A. Lee, Box 151 Braman-H. L. De Villiers. Bristow-J. W. Overstreet Broken Arrow-Z. I. J. Holt Buffalo-J. L. Griffiths Caddo-Semple & Moore Canute-See Cordell Carnegie-See Cordell Carter-See Cordell
Chandler-Rittenhouse &
Rittenhouse
Checotah-Lucas & Tabor Chelsea-W. R. Harper
Cherokee-Webster Wilder
Cheyenne-K. F. Baird
Chickasha-Barefoot & Car
Davis-W. N. Lewis Dewey-B. A. Lewis
Dill-See Cordell
Dilworth-See Blackwell
*Duncan-W. Robert Burns Durant-C. C. Hatchett El Reno-W. M. Wallace Elk-R. N. Linville Enid-W. J. Otjen
Fairview-D. H. Denman Fort Gibson-See Muskogee Foss-See Cordell
Frederick-Wilson & Roe Geary-See Watonga Gotebo-See Cordell
Granite-S. D. Williams
Grant-Thos. A. Dickson Guthrie-C. G. Hornor Guymon-E. W. Himes Haileyville-Jas. R. Miller Hartshorne-W. J. Hulsey Haskell See Muskogee Hennessey-R. W. Wylie Henryetta-See Beggs Hobart-See Cordell
Holdenville-Johnson & Cordell Hollis-Cox & Miller
*Hugo-Harimonds & Ham- monds (see card)
Idabel-J. Randall Connell Indianapolis-See Cordell Jay-See Grove
Kiefer-W. P. Morton
Kingfisher-F. L. Boynton
Kiowa-J. M. Johnson
Krebs-Dudley B. Buell
Lamont-Wm. H. Montgomery
*Lawton-L. M. Gensman Lindsay-Claire L. McArthur Lone Wolf-See Cordell McAlester-Fuller & Porter Madill J. O. Minter *Mangum-Tisinger, Clay & Robinson
Marietta-E. D. Slough
Marlow-Geo. W. M. Purcell •Medford-J. B. Drennan Miami-A. C. Wallace Mountain View-See Cordell Muskogee-Arthur Kayser Newkirk-James E. Curran Nowata-Frank L. Hill. J. P Okemah-Norman & O'Bannon "Okmulgee-See Beggs
*Oklahoma City-Morse, Willingham & Tyson, Security Bldg.
•Pauls Valley-Thompson & Patterson
Pawhuska-Joseph D. Mitchell •Pawnee-McCollum & McCollum Perry-P. W. Cress
Ponca City-W. K. Moore
Pond Creek-C. W. Stephenson Port-See Cordell Porum-See Muskogee
Poteau-Cliff. V. Peery
Prague-Wells & Lee Pryor-R. F. Moffitt
Purcell-Nicholas & Lyle
Address. Oklahoma City
Roff-Bullock & Kerr
Ryan-C. A. McBrian
Sallisaw-G. Paschal Watkins
Sapulpa-C. F. Chapman
Sayre-Arthur Leach
Sentinel-See Cordell
Shattuck-B. F. Barnett
Shawnee-Abernathy & Howell
Snyder-O. B. Reigel Spiro-See Poteau
Stigler-Guy A. Curry
Stillwater-John P. Hickam Stilwell-J. H. Mosier Address, Muskogee Stroud-Thos. G. Andrews Sulphur-Holmes H. Colbert Tahlequah-Bruce L. Keenan Taloga-W. P. Hickok
Tecumseh-Fred'k King
Thomas-G. L. Winters, J. P.
Tishomingo-Newman & Law
Tonkawa-See Blackwell
Tulsa-L. E. Roach
•Vinita-W. H. Kornegay
•Wagoner-Graves & Dickey
Walters-H. F. Tripp
Warner-See Muskogee
Watonga-J. P. Wishard
•Waurika-N. C. Peters
Waynoka-Frank E. Severn Weatherford-Eugene Forbes
Weleetka-Tom Hazlewood
Wetumka-John E. Turner •Wewoka-C. Dale Wolfe •Wilburton-See Peteau
Wynnewood-Fran': L. Robinson
OREGON
Albany-Geo. W. Wright Ashland-L. A. Roberts
Astoria-Frank Spittle
Baker City-Clifford & Correll
Corvallis-McFadden & Clarke
Cottage Grove-J. S. Medley
•Enterprise-Chas. Thomas
Eugene-L. M. Travis
Forest Grove-M. M. Langley & Son
Marshfield-Harry 3. Hoy Medford-F. J. Newman Milton-S. D. Peterson Mora-Ragsdale & Meindl Newberg-Clarence Butt North Bend-A. H. Derbyshire Ontario-J. W. McCulloch *Oregon City-E. M. Kellogg •Pendleton-S. A. Newberry *Portland-Johnstone, Gay & Hodges (see card) Prineville-M. R. Elliott Rainier-W. H. Cooper Roseburg-Rice & Orcutt St. Johns-G. J. Perkins Salem-W. C. Winslow Seaside-Edw. E. Gray Sheridan-J. T. Simpson Silverton-Ross & Allen Springfield-John C. Mullen The Dalles-John Gavin Tillamook-H. T. Botts Toledo-G. B. McClusky Union-W. A. Terrill Vale-H. C. Eastham Woodburn-E. P. Morcom
Bangor-Smith, Paff & Laub Barnesboro-William F. Dill Bath-David M. Bachman Beaver-W. S. Moore
Beaver Falls-T. Frank Covert Bedford-George Points Bellefonte-Gettig, Bower &
Bellevernon-Geo. L. Schuyler Address. Frick Bldg., Pittsburg Bellevue-Geo. J. Campbell
Bellwood-See Altoona
Berwick-R. O. Brockway Bethlehem-Robert S. Siegel Big Run-H. I. Wilson Blairsville-Charles H. Moore Bloomsburg-H. Mont Smith Blossburg-Frank S. Hughes Boyertown-W. B. Freed Braddock-S. R. McClure Bradford-Brown & Schoonmaker Bridgeport-See Norristown Bristol-Gilkeson & James Brockwayville-H. B. McCullough Brookville-Carmalt & Strong Brownsville-H. A. Cottom Bryn Mawr-See Norristown Butler-Williams & Mitchell California-Geo. L. Schuyler Address. Frick Bldg.. Pittsburg Cambridge Springs-J. A. Rolard Canonsburg-T. Maxwell Potts. N. P. Canton-E. J. Cleveland
Fossil-H. H. & Ford Hendricks' Carbondale-E. A. De Laney
Carlisle-Biddle & Sellers Carnegie-O. R. Cooke Catasauqua-Wm. H. Schneller Catawissa-C. J. Fisher Centerville-T. J. Patton, J. P. Chadds Ford-See Media Centralia-E. J. Flynn Chambersburg-J. A. Strite Charleroi-Hugh E. Fergus Chester-A. A. Cochran Clairton-Geo. L. Schuyler
Address. Frick Bldg., Pittsburg Clarion-Lloyd F. Weaver. Clearfield-Roland D. Swoope Clifton Heights-See Media Coaldale-B. J. Duffy
Coatesville-W. E. Greenwood Collegeville-Thos. Hallman
Columbia-Alfred C. Bruner Conneautville-J. Perry Eckels Connellsville-Leonard &
Conshohocken-See Norristown Corapolis-Geo. L. Schuyler
Address. Frick Bldg., Pittsburg Corry-W. Ed. Marsh
Coudersport-A. N. Crandall Crafton-See Pittsburg Cresson-Wm. H. Burd Curwensville-See Clearfield Danville-Charles V. Amerman Darby-See Media Derry-G. A. Giesey Dickson City-Harry Needle Dillsburg-See York
Donora-Frank B. Hambry, J. P. Downington-J. R. Scholl Doylestown-Isaac J. Vanarts-
Emlenton-Silas Criswell, J. P.
•Emporium-F. D. Leet
Ephrata-Joseph T. Evans Etna-Geo. H. Calvert Everett-Geo. Points Ford City-A. L. Ivory Forest City-Wm. J. Maxy Forty Four-Send to Wm. H. Goodwin. Wilkes Barre Foxburg-See Clarion. Frackville-Roy P. Hick Franklin-Robert N. Speer Freeland-Roger J. O'Donnell Freeport-See Leechburg Galeton-Colin R. Richmond Gallitzin-See Cresson Gettysburg-John D. Keith Girard-T. S. Woodruff Girardville-M. A. Kilker Glen Campbell-J. E. Miller. J. P.
Glen Rock-S. D. Wareheim Glenside-See Norristown Gordon-Send to S. M. Enterline, Ashland
Greencastle-Wm. R. Davison Greensburg-A. W. Blackburn Greenville-See Mercer Grove City-See Mercer Hallstead-Selden Munger Hamburg-J. E. Miller Hanover-See York Harrisburg-Job C. Conklin (see card)
Hazleton-Kline & Bigelow Hawley-V. A. Decker Highspire-D. L. Kauffman Hollidaysburg-Robert W.
Smith Homestead-J. M. Wright Honesdale-Searle & Salmon Houtzdale-Roland D. Swoope Hughesville-E. F. Hill
Hummelstown-F. J. Schaffner Huntingdon-W. P. & R. A. Orbison
Indiana-Thomas Sutton
Trwin-See Greensburg Jeanette-Marker & Hollingsworth
Lansdale-See Norristown Lansdowne-See Media Lansford-W. G. Thomas La Porte-E. J. Mullen Latrobe-See Greensburg Lebanon-A. Stewart Ulrich Leechburg-C. O. Morris Leetsdale-Thomas W. Neely Lehighton-Ira E. Seidle Lewisburg-Philip B. Linn Lemoyne-A. M. Bowman Lilly-See Cresson
Lewistown-T. M. Uttley & Son Luzerne-D. B. Gildea McAdoo-E. J. Bailey
McConnellsburg-Jno. N. Sipes McDonald-R. J. Cook, J. P. McKeesport-H. J. McAllister McKees Rocks-Alexander E. Eckles
Mahonoy City-Joseph H. Garra- han
Malvern-W. M. Graham Mansfield-Harvey B. Leach Marcus Hook-See Media Marietta-J. B. Myers Martinsburg-See Altoona Marysville-Scott S. Lefby Mauch Chunk-Freyman, Meadville-Jno. O. McClintock Thomas & Branch
Media-John M. Broomall
Mechanicsburg-J. L. Young
Mercer-Virgil L. Johnson
Mercersburg-See Chambersburg
Meyersdale-Send to H. F. Yost, Somerset
•Middlesburg-M. I. Potter Middletown-J. R. Geyer
Midland-J. R. Martin
Mifflinburg-John A. Beard
Mifflintown-F. M. M. Pennell
•Milford-H. T. Baker
Millersburg-S. S. Bowman
Milton-H. W. Chamberlin Minersville-See Pottsville Monessen-J. R. Smith
Monongahela-M. S. Warne, Coll' Montgomery-W. E. Schnee Morrisville-Lewis R. Bond Mt. Carmel-Vought, Moser & Magrady
Mt. Holly Springs-Send to F. H. Hoffer, Carlisle
Mount Jewett-H. S. Rogers Mt. Pleasant-Lightcap & War- den
Mount Union-R. J. Faust, J. P. Muncy-R. K. Reeder
Nanticoke-Thos. D. & Chas. A.
Wilkinsburg-John M. Ralston Williamsburg-See Altoona Williamsport-A. R. Jackson Williamstown-L. C. Carl Wilmerding-Vernon L. Barbor Windber-Send to H. F. Yost, Somerset York-Chas. A. May.
Zelienople-H. N. Teeple, J. P.
Allen, 1608 Commonwealth PHILIPPINE
*Hampton-B. R. Hiero Hartsville-Miller & Lawson Kershaw-J. C. Massey Kingstree-Louis W. Gilland Lake City-See Florence Lancaster-W. P. Robinson *Laurens-Simpson, Cooper &
"Lexington-W. P. Tillinghast McColl-A. K. Odom. Coll'r *Manning-DuRant & Ellerbe Marion-A. F. Woods Monks Corner-H. K Jenkins Mullins-W. Ben Norton
Newberry-Charles P. Barre *Orangeburg-Wolfe & Berry *Pickens-J. P. Carey, Jr. Ridgeland-Wm. P. Tillinghast Rock Hill-J. Harry Foster
ISLANDS St. George-Walker S. Utsey
RHODE ISLAND.
Anthony-Wayne H. Whitman Arctic-P. Henry Quinn Ashaway-Gardner B. Kenyon Barrington Centre-Charles H. McKenna
Bldg (see card). Long distance 'phone 1542. Every fa- Cebu-Marti M. Levering cility for attention to busi- Manila-Wolfson & Wolfson ness. Collection department thoroughly organized. Promptness a specialty. Pittston-F. C. Mosier Plymouth-Arthur H. James Port Allegheny-C. W. Catlin Pottstown-Jesse R. Evans •Pottsville-Carl H. Wagner Punxsutawney-J. L. Fisher Quakertown-C. William Freed Reading-Sherman H. Hoverter Renovo-Howard M. Counsil Reynoldsville-M. M. Davis Ridgeway-W. W. Barbour Ridley Park-J. H. Reber Roaring Springs-See Altoona Rochester-Robert W. Darragh Royersford-See Norristown St. Clair-T. A. McCarthy St. Marys-Jas. H. Thompson Sayre H. S. Wack Schuylkill Haven-Carl H. Wagner
Scottdale-Shaw & Silsley Address. Greensburg, Pa. Scranton-Aaron V. Bower Selinsgrove-B. H. Houseworth Sellersville-See Doylestown Sewickley-O. 6. Richardson Shamokin-Charles C. Lark Sharon-W. C. Leffingwell Sharon Hill-See Media Sharpsburg-John W. Thomas Shenandoah-Edward W. Shoe
Shickshinny-H. M. Persing Shinglehouse-Charles C. Van
Shippensburg-J. S. Omwake Siegfried-Edgar C. Nagle Slatington-Frank Jacobs Smethport-Gallup & Shattuck •Somerset-Norman T. Boose S. Bethlehem-B. F. McAtee S. Sharon-See Mercer Spring City-Chas. S. Wagner Springdale-Geo. E. Alter Spring Grove-A. J. Hershy Steelton-W. F. Darby
Stroudsburg-A. Mitchell Palmer Sugar Notch-T. F. Farrell Sunbury-Knight & Taggart Susquehanna-J. D. & D. D. Miller
Swarthmore-Jas. W. Laws Swissvale-H. H. Dalton, Coll'r Tamaqua-H. B. & R. J. Graeff
'Bristol-W. T. O'Donnell Central Falls-J. N. Butman Centerville-Thomas H. Clarke Coventry-See Providence Cranston-Ernest P. B. Atwood *East Greenwich-Henry P. Eldredge
East Providence-H. S. Babcock Harrisville-John J. Lace, Jr. Hopkinton-Gardner B. Kenyon *Kingston-Stephen J. Casey Lonsdale-Thomas A. Jenckes Manville-See Woonsocket Narragansett Pier-John G Cross
Newport-Burdick & McLeod Olneyville-John P. Fox Pawtucket-Fitzgerald &
•Providence-Robert T. Burbank Riverpoint-P. Henry Quinn Wakefield-Frederick C. Olney Warren-Geo. L. Cooke Westerly-Geo. R. McKenna Wickford-James T. Egan Woonsocket-Ambrose Kennedy
PORTO RICO.
San Juan-Leopoldo Felin
SOUTH CAROLINA.
Abbeville-J. Moore Mars Aiken-Davis & Croft Allendale-See Barnwell Anderson-A. H. Dagnall *Bamberg-Wyman & Henderson *Barnwell-H. L. O'Bannon Batesburg-B. Jones
Beaufort-J. H. Jenkins Bennettsville-Townsend, Rogers & McLaurin
Bishopville-R. H. Singletary Blacksburg-N. W. Hardin Blackville-Albert H. Ninestein Branchville-W. C. Martin *Camden-M. M. Johnson (see card)
*Charleston-Whaley, Barnwell & Grimball
Cheraw-See Chesterfield Chester-R. L. Douglas *Chesterfield-Hanna & Hunley Clinton-H. L. Scaife Columbia-Barron, McKay, Frierson & Moffatt *Conway-Cordie Page Darlington-E. C. Dennis Denmark-R. C. Hardwick Dillon-Townsend, Rogers & McLaurin
Easley-See Pickens Edgefield-Edwin H. Folk Florence-H. E. Davis Fort Mill-J. Harry Foster. "Gaffney-Otts & Harrison Georgetown-L. G. G. Walker Greenville-McCullough, Mar- tin & Blythe *Greenwood-Ouzts & McCord Greer-A. H. Miller
*St. Matthews-A. W. Holman Saluda-C. J. Ramage *Spartanburg-Carlisle & Carlisle (see card) Summerville-See St. George *Sumter-Lee & Moise Timmonsville-See Florence Union-Jno. K. Hamblin *Walhalla-Shelor & Hughes *Walterboro-R. M. Jeffries Winnsboro-T. M. Cathcart Woodruff-C. M. Drummond Yorkville-J. A. Marion
SOUTH DAKOTA.
Aberdeen-Corrigan & Jackson Alexandria-E. W. Benson Armour-E. P. Wanzer Belle Fourche-W. E. Benedict Beresford-August Frieberg Bison-Ray F. Drewry Britton-R. D. Gardner *Brookings-Cheever & Cheever Buffalo-Geo. H. Jackson Canton-Brown & Brown
Castlewood-A. C. Wolff Chamberlain-James Brown Clark-Oliver H. Ames Clear Lake-Law & Knight Custer-Walter Sellers Dallas-E. O. Patterson *De Smet-Warren & Warren Deadwood-Fowler & Fowler Dell Rapids-Krause & Krause Elk Point-R. W. Ellis Fairfax-Charles A. Davis *Faulkton-F. E. Snider
Flandreau-Rice & Rice
•Fort Pierre-Philip & Waggoner *Gann Valley-J. E. Marshall *Gettysburg-F. B. Patterson Gregory-O. E. Ford Groton-See Aberdeen
Highmore-Boucher, O'Brien,
Johnson & Auldridge
Hot Springs-Juckett & Adams Howard-Richard Baldwin Huron-A. W. Wilmarth Ipswich-M. Plin Beebe Kimball-H. C. Smith
Lake Preston-James O. Berdahl Lead-Fowler & Fowler Lemmon-Albert E. Yager Leola-C. S. Acker
Madison-Farmer & Blewitt
McIntosh-N. B. Bartlett Milbank-Geo. S. Rix Miller-J. H. Cole Mitchell-H. A. Rodee Mobridge-J. E. Clayton Murdo F. J. Carpenter Oacoma-J. G. Bartine *Olivet-F. C. Kratz, J. P. *Onida-J. H. Gropengeiser Parker-Edwin Lewis Brown *Pierre-Gaffney, Stephens & McNamee
Plankinton-D. K. Barrett Platte-J. C. Worth Rapid City-Chas. A. Nystrom Redfield-W. F. Bruell Salem-R. M. Sheild. Selby-Brown & Smith Sioux Falls-U. S. G. Cheny Sisseton-Frank R. McKenna Spearfish-M. H. Eustace Springfield-T. N. Treat
*Watertown-Mather & Stover
*Webster-W. F. Thayer.
*Wessington Springs-C. C. Gleim
Woonsocket-S. A. Ramsey Yankton-Harry Kunkle
TENNESSEE.
Alamo-Jerman & Jerman Altamont-L. V. Woodlee Ashland City-P. H. Duke Athens-L. D. McPherson Benton-Witt & Schamblin Blountville-H. H. Smith *Bolivar-H. E. Carter Bristol-J. S. Ashworth
*Brownsville-Aaron Sternberger
Byrdstown-W. J. Chilton Camden-Clement & Clement *Carthage-L. A. Ligon *Celina-O. B. Maxey
*Centerville-Douglas T. Bate Charlotte-J. J. Taylor
*Chattanooga-Lusk & Thompson
Clarksville-Savage & Fort Cleveland--Mayfield & Mayfield Clinton-L. D. McPherson, Coal Creek-H. M. Madden Columbia-W. C. Salmon
Cookeville-L. M. Bullington
Covington-C. P. Boals
Crossville-Smith & Mitchell
Dandridge-See Jefferson City
Decatur-J. W. Lillard
Decaturville-Fisher & White Dickson-J. B. Weems
Dover-Reynolds & Brandon
Dresden-Hannings & Adams
Ducktown-G. G. Hyatt Dunlap-Stewart & Stewart Dyer-See Trenton
*Dyersburg-Ashley & Campbel) Elizabethton-Lee F. Miller
Erin-See Clarksville Erwin-P. B. Smith
Etowah-L. D. McPherson
*Fayetteville-N. P. Carter
Franklin-H. P. Foulkes *Gainesboro-D. B. Johnson *Gallatin-W. W. Pardue
Greeneville-Shoun & Trim Greenfield-Robt. A. Elkins Harriman-Cassell & Harris •Hartsville-J. E. Foust *Henderson-M. F. Ozier *Hohenwald-F. L. Schubert Humboldt-Thos. J. Walsh
Huntingdon-P. W. Maddox Huntsville-Jas. F. Baker *Jacksboro-E. H. Powers Jackson-W. H. Biggs *Jamestown-J. S. Bowden Jasper-A. L. Robertson Jellico-H. M. Goins Johnson City-Geo. C. Sells *Jonesboro-S. S. Kirkpatrick Kingston-J. M. Hartley Knoxville-Pickle, Turner, Ken- nerly & Cate
Lafayette-A. R. Harlan La Follette-Owens & Taylor *Lawrenceburg-D. W. Starnes *Lebanon-A. A. Adams Lenoir City-J. S. Cassady Lewisburg-Marshall & Arm-
•Pulaski-Jno. B. Wilkes Ripley-J. W. Watkins Rockwood-Wright & Haggard •Rogersville-J. O. Phillips Rutledge-See Jefferson City Savannah-P. M. Harbert •Selmer-Abernathy Bros. Sevierville-L. D. McPherson 'Shelbyville-Caldwell & Greer Smithville-Drake & Turner Sneedville-Jesse M. Harris •Somerville-J. L. Mayo South Pittsburg-Moore & Kelly Spring City-Walter H. Anderson Springfield-A. E. & J. E. Garner
Sweetwater-L. D. McPherson Tazewell-W. I. Davis Tiptonville-Fred Callahan "Trenton-Walker & Landrum Tullahoma-E. L. Davis Union City-W. E. Hudgins •Wartburg-L. Risenden Waverly-J. F. Shannon •Waynesboro-E. H. Turman Winchester-Harvey M. Tem
Alvin-W. R. Stockwell
Amarillo-Puntney & Puntney Anahuac-H. H. Jackson •Anderson-Buffington & Buf
'Angleton-W. S. Sproles Anson-Walter S. Pope Aransas Pass-W. H. Young Archer City-W. E. Forgy Arlington-See Fort Worth Aspermont-J. M. Carter Athens-Paul Jones
Atlanta-Hugh Carney
Austin-D. H. Doom •Baird-F. S. Bell
'Ballinger-Wade & Doss •Bandera-H. C. Duffy Bartlett-See Belton
Barstow-J. E. Starley
•Bastrop-Orgain & Maynard Batesville-Geo. C. Herman Bay City-Richard R. Lewis Beaumont-Crook, Lord, Law- hon & Ney
Bedias Joseph F. Henson 'Beeville-Cox & Cox 'Bellville-J. C. Crisp
Belton-Sam D. Ware •Benjamin-W. M. Moore 'Big Spring-Littler & Penix Boerne-F. W. Schweppe •Bonham-Will H. Evans Bowie-H. F. Weldon
Brackettville-W. L. Clamp
Brady-Shropshire & Brown
Breckenridge-W. P. Sebastian
•Brownfield-Geo. W. Neill
Brownsville-Oscar C. Dancy
Brownwood-Harrison & Wayma
Bryan-V. B. Hudson
•Burnet-Lewis H. Jones
'Caldwell-Bowers & Bowers
•Canadian-W. D. Fisher
Canton-M. G. Sanders
•Canyon City-Flesher & Flesher Carizzo Springs-F. Vandervoort Carthage-J. H. Long Center-Davis & Davis 'Centerville-Joe H. Seale Childress-Jno. W. Davidson Chillicothe-L. W. Allred Cisco Claude C. Wild Clarendon-Harwood Beville Clarksville-R. J. Williams Claude-W. A. Wilson Cleburne-Walker & Bat er Coldspring-See Livingston Coleman-J. A. B. Mille •Colorado-Ed. J. Hamner & George T. Wilson *Columbus-Grobe & Bowa
"Comanche-Kearby & Kearby Commerce-E. L. Hartwell Conroe-Cole & Col Cooper C. C. McKinney
Corpus Christi-E. P. Scott •Corsicana-T. W. Lovett Cotulla-J. W. Wilson Crockett-Aldrich & Crook •Crosbyton-W. R. Jones 'Crowell T. D. Britt "Cuero-Schleicher & Wallace Daingerfield-J. M. Henderson Dalhart-Synnott & Fish *Dallas-J. W. Bailey *Dallas-Burgess, Burgess, Chrestman & Brundidge (see card)
De Leon-A. E. Hampton Decatur-R. E. Carswell *Del Rio-Boggess & Smith Denison-W. J. Mathis
Denton-S. M. Bradley Devine-G. C. Morris. Dimmitt-Mark Cowsert Dublin-Edw. E. Solomon Eagle Lake-W. S. Strickland Eagle Pass-King & White *Eastland-Scott & Brelsford Edinburg-W. J. Dougherty Edna-E. T. Rose
El Campo-Samuel C. Cappel, Jr. El Dorado-Joab Campbell El Paso-John L. Dyer Elgin-Orgain, Maynard & Maynard
Emory-H. W. Hunt Ennis-John H. Sharp
Fairfield-A. G. Anderson
Falfurrias-T. W. Hook Farmersville-H. Grady Chandler
Farwell-J. D. Hamiin •Floresville-O. A. McCracken *Floydada-J. H. Brownlee Forney-J. A. Cooley *Fort Davis-See Marfa
Fort Stockton-W. A. Hadden "Ft. Worth-McGown. Murphy
& McGown, State Natl. Bldg Franklin-Frank A. Woods *Fredericksburg-Moursund &
*Gail-J. A. Scarlett, J. P. "Gainesville-Davis & Davis Galveston-H. C. Hughes "Gatesville-Miller & Morgan Georgetown-F. D. Love Giddings-W. O. Bowers
Glenrose-See Cleburne
*Goldthwaite-F. P. Bowman "Goliad-G. E. Pope
Gonzales-W. D. C. Jones Gorman-Thos. J. Pitts
Graham-Marshall & King *Granbury-John Davenport Grand Saline-Andrew West Grand View-Thomas H. Haynie Granger-L. E. Sheffield *Greenville-L. L. Bowman *Groesbeck-G. Scott Reed "Groveton-Kenley & Minton Hallettsville-Paulus & Ragsdale Hamilton-Chris. Emmett Hamlin-F. R. Allison Harrisburg-J. S. Bracewell Haskell-Clyde F. Elkins Hearne J. E. Bishop
Hemphill-Hamilton & Minton
Henderson-J. R. Arnold Hempstead-McDade & Harvey
Henrietta-J. C. Chestnutt
Hereford-S. J. Dodson
Hico-E. H. Persons
Hillsboro-Chas. L. Black Holland-See Belton Hondo-V. H. Blocker Honey Grove-G. W. Wells Hubbard-H. C. Bishop •Houston-Cole & Cole. *Huntsville-Dean, Humphrey &
Kerrville- W. G Garrett Killeen-See Belton *Kountze-J. Dies
La Grange-L. D. Brown Ladonia-E. W. Cummens Lamesa-V. O. Key Lampasas-H. F. Lewis Lancaster-White & Sergeant *Laredo-H. G. Dickinson Liberty-Stevens & Stevens Linden-G. T. Bartlett Livingston-Hill & Hil Sparta--J. H. Anderson Spencer-J. M. Brady Llano-McLean & Spears Lockhart-Cuthbert Spencer *Longview-Thos. D. Campbell Lott-A. B. Hemphill Lubbock-Roscoe Wilson Lufkin-W. J. Townsend Luling-A. E. Holland *McKinney-James M. Muse *Madisonville-See Bedias Marble Falls-J. R. Brown Marfa-C. R. Sutton Marlin-J. H. Anderson Marshall-Young & Abney Mart-E. M. Mann Mason-S. C. Rowe Matador-G. E. Hamilton Memphis-Thorne & Childers Menard-J. D. Scruggs Meridian-H. S. Dillard Mercedes-Robt. J. Smith Merkel-C. D. Mims
Mexia-W. E. Doyle
Miami-J. E. Kinney
Midland-Caldwell & Whitaker Miles-J. R. Wharton Mineola-Jones & Jones
Mineral Wells-Jno. W. Moyers *Montague-J. M. Chambers *Mount Pleasant-George M. Rolston
*Mount Vernon-W, P. Castle Nacogdoches-June C. Harris Navasota-C. M. Spann
New Braunfels-Henne & Fuchs Newton-Force & Wigley Nocona-W. T. Russell Oakville-F. H. Church Ochiltree-A. E. Scott "Odessa-Frank A. Judkins Olney-See Graham *Olton-Chas. B. Curl Orange-Tom L. Cruse Ozona-N. W. Graham
Paducah-Browne & Warlick
•Paint Rock-James M. Simpson Palacios-Perry & Perry
Palestine-Gregg & Brown
Pecos-Clem Calhoun
Pittsburg-J. C. Bailey, coll'r Plains-E. S. Rowe
Plainview-Graham & Graham Plano-Robt. T. Shelton Pleasanton-J. A. Walton Port Arthur-Wistner & Lord Port Lavaca-Lewis Wood Quanah-W. T. Perkins *Post-See Lubbock *Quitman-Harris, Suiter & Britton
*Refugio-W. L. Rea
Richmond-Cole, Wilson & Cole.
Address Houston
*Riogrande-E. L. Gammage *Robert Lee-D. Averitt
Roby-L. B. Allen Rockdale-J. W Garner
Rockport-W. H. Baldwin Rocksprings-S. Hough Rockwall-E. D. Force
Rosebud-E. E. Porter
Rosenberg-H. O. Schultz Rotan-E. A. Watson
Royse City-Homer Stinson *Rusk-John C. Box Sabinal-Edw. B. Ward *San Angelo-E. S. Hamilton *San Antonio-C. R. Macfarlane *San Augustine-Davis & Ram- sey
Sanderson-A. T. Folsom *San Diego-J. O. Luby *San Marcos-McKie & Cape *San Saba-G. A. Walters Seguin-H. H. Weinert *Seminole--F. E. Shell
Thorndale-See Rockdale
Throckmorton-R. B. Humphrey
*Tilden-F. H. Burmeister
Timpson-Stephen Chamness
Toyah-P. S. Carter
Troupe-T. R. James Tulia-D. H. Culton
Tyler-Simpson, Lasseter & Gentry
Uvalde-G. B. Finley Vernon-Berry & Stokes Victoria-R. L. Daniel
*Waco-Harry P. Jordan (see card)
"Waco N. C. Lindsey
Waxahachie-Supple & Harding •Weatherford-W. R. Vivrett Wellington-See Memphis
West-M. Pazdral
Wharton-Cole, Wilson & Cole. Address. Houston
Wheeler-Melvin M. Miller Whitesboro-D. B. Steed Whitewright-See Sherman. Wichita Falls-Bonner & Bonner Wills Point-Wynn, Greer & Gilmore
Winnsboro-Howell & Nabors Winters-Robt. J. Gresham Wolfe City-See Greenville *Woodville-J. W. Thomas Yoakum-W. F. Adams Yorktown-J. C. Boal
Loa-Jos. Eckersley Logan-J. C. Walters Manti-E. D. Wooley Milford-See Fillmore Moab-J. N. Corbin Monticello-F. P. Jones Morgan-James Johansen Mt. Pleasant-J. W. Cherry Murray-David W. Moffat Nephi-J. Greenwood
Ogden-Clarence E. Wright *Panguitch-G. J. Goulding *Parowan-Jos. F. McGregor, Coll'r
Payson-See Provo *Price-L. O. Hoffman *Provo-Lee L. Baker Randolph-C. J. Spence Richfield-N. J. Bates
*St. George-Charles G. Higgins Salt Lake City-Skeen & Skeen Spanish Fork-See Provo Spring City-Jacob Johnson Springville-Wm. B. McPhearson Tooele-L. L. Baker
Vernal-T. W. O'Donnell
« AnteriorContinuar » |